معرفی پوشش های افراز

biography

مدیریت پوشش های افراز از بدو تاسیس بر عهده آقای مهندس هادی ایرانمنش بوده است. ایشان ابتدا شركت فنی مهندسی افراز نیارش را در سال ١٣٨٩ در شهر كرمان تاسیس كردند كه فعالیت ابتدایی این شركت در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی مدولار و همچنین طراحی و اجرای نمای ساختمان، معماری محوطه و دكوراسیون داخلی شکل گرفت ولی بدلیل اشباع شدن این گونه فعالیت ها در شهر كرمان و پس از تحقیق و بررسی بسیار در ایران و پیدا كردن پتانسیل موجود در كشوراقدام به طراحی، ساخت و نصب پوشش های متحرك بر روی فضاهای روباز مانند : استخر، پاسیو، نورگیر، تراس، رستوران و تالارهای عروسی كردند.

از همان سال بود كه جان تازه ایی در كالبد شركت افراز نیارش پدید آمد و اشتیاق برای تولید و عرضه این محصول و تجربه در این صنعت موارد مهمی است كه پیشرفت این مجموعه را در این چند سال به همراه داشته است.
به لطف و عنایت پروردگار این مجموعه از سال ١٣٩٤ تحت برند پوشش های افراز در ایران همچنان به فعالیت خود با قدرت ادامه میدهد و تاكنون بالغ بر 20,000 متر مربع پوشش متحرك در اکثر نقاط کشور طراحی و اجرا كرده است.
پوشش های افراز همیشه سعی بر این داشته كه با نگاه به تكنولوژی روز دنیا و پیشرفت این صنعت در دنیا حركت كند و رقابت این مجموعه همیشه با آخرین پروژه خود بوده است و به همین دلیل هیچ كدام از پروژه های تحویل داده شده شبیه به یكدیگر نیستند و هر كدام به صورت منحصربه فرد چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ طراحی و اجرا در اختیار مشتریان عزیزمان قرار گرفته است.
ضمانت و تعهد در طراحی و اجرا و راه اندازی از اصول پوشش های افراز است.
كلیه افراد زیر مجموعه پوشش های افراز به حساسیت این موارد كاملاً واقف هستند.