ایجاد فضای خصوصی با سقف‌های متحرک

ایجاد فضای خصوصی با سقف‌های متحرک

سقف‌های متحرک کاربردهای متنوعی دارند و می‌توان از آنها در بسیاری از محیط‌ها استفاده کرد. هر محیطی الزامات خاصی دارد و به خاطر انعطاف بالای این پوشش‌ها، می‌توان آنها را در هر جایی نصب کرد. این سقف‌ها را می‌توان با طرح‌های استاندارد یا سفارشی ساخت. به راحتی می‌توانید برای استخر، فروشگاه، رستوران و یا برای سایبان اتومبیل از این سقف‌ها استفاده کرد. طیف گسترده‌ای از طرح‌ها را می‌توان برای پوشش در نظر گرفت.

استفاده از آلومینیوم اکسترود شده برای ساخت پایه‌ها، باعث دوام بالای این سقف‌ها می‌شود. رطوبت محیط بر روی آلومینیوم اثری ندارد و باعث زنگ‌زدگی این پایه‌ها نمی‌شود. آلومینیوم قابلیت انعطاف بالایی دارد و می‌توان از آن در ساخت سقف متحرک استفاده کرد. وزن سبک آلومینیوم به حرکت آسان آن کمک می‌کند و می‌توان به راحتی این سقف‌ها را حرکت داد. پایه‌های استفاده شده در این سقف‌ها را می‌توان به رنگ دلخواه رنگ‌آمیزی کرد.

با سقف‌های متحرک محیطی مستقل ایجاد کنید

می‌توان از ورق‌های مات و یا رنگی در ساخت این سقف‌ها استفاده کرد. با نصب این ورق‌ها در ساختار این سقف‌ها، محیط داخل آنها از فضای بیرونی جدا می‌شود و می‌توان محیطی مستقل ایجاد کرد. در صورتی که از این سقف‌ها برای پوشش استخر شنای خانه استفاده می‌کنید، زمانی که این سقف‌ها را باز کنید بدون هیچ مزاحمتی می‌توانید از استخر شنا استفاده کنید. حتی می‌توان این سقف‌ها را بزرگ‌تر از استخر شنا در نظر گرفت و در داخل آن میز و صندلی قرار داد. در صورتی که از ورق‌های مات و یا رنگی برای این سقف‌ها استفاده کنید، داشتن محیطی مستقل در خانه آسان خواهد بود.

از این سقف‌ها می‌توان در محیط‌های تجاری استفاده کرد و فضایی را برای پذیرایی از مشتریان ویژه ایجاد کنید. با پوشاندن فضای باز رستوران، علاوه بر این که می‌توان با استفاده از این سقف‌ها فضای پذیرایی را افزایش داد، با استفاده از پوشش‌های رنگی می‌توان فضایی ویژه ایجاد کرد. می‌توان از رنگ‌هایی استفاده کرد که با محیط اطراف هماهنگ باشند و به زیبایی محیط کمک کنند. می‌توان در مواقعی که نیاز دارید تا این فضا را به رستوران خود اضافه کنید، این سقف‌های متحرک به راحتی جمع می‌شوند.

به راحتی می‌توان با استفاده از این سقف‌ها در محیط‌های باز تنوع ایجاد کرد و علاوه بر ایجاد محیطی زیبا، قسمتی از فضای باز را به محیطی خصوصی تبدیل کرد. ارتفاع این سقف‌ها را می‌توان بنا به نیاز و محیط نصب طراحی کرد و با استفاده از پوشش مات و یا رنگی در دیواره‌های آن، ایجاد یک محیط خصوصی آسان خواهد بود.

جمع و باز شدن سقف با موتور یا دست

در ساخت این سقف‌ها از مواد اولیه سبک وزن استفاده می‌شود. وزن سبک باعث می‌شود تا بتوان آن را به راحتی حرکت داد. پایه‌ها بر روی ریل‌هایی حرکت می‌کنند که دارای طراحی مناسب هستند و سقف به راحتی می‌تواند حرکت کند. حرکت دادن این سقف‌ها با استفاده از دست بسیار آسان است و یک نفر می‌تواند به راحتی آن را جمع و یا باز کند.

این سقف‌ها قابلیت نصب موتور برقی را هم دارند. می‌توان بر روی آنها یک موتور برقی کوچک نصب کرد و جمع و یا باز شدن سقف را با استفاده از یک کلید انجام داد. موتوری که برای حرکت سقف نصب می‌شود، برق کمی مصرف می‌کند، به خاطر این که ریل‌های به کار رفته در این سقف‌ها از مواد مرغوب هستند و سقف به راحتی می‌تواند بر روی آنها حرکت کند، فشار زیادی به موتور وارد نمی‌شود و موتور می‌تواند به خوبی زمان زیادی به کار خود ادامه دهد. در صورت نصب موتور برقی برای حرکت سقف، می‌توان با استفاده از ریموت کنترل نیز سقف را جمع و یا باز کرد.

با شرکت افراز تماس بگیرید تا بهترین و مناسب‌ترین سقف متحرک را برای شما طراحی کنیم. تمامی سقف‌ها از مواد اولیه مرغوب ساخته شده‌اند و با قیمت‌هایی مناسب ارائه می‌شوند.