با ورق پلی‌کربنات بیشتر آشنا شوید

با ورق پلی‌کربنات بیشتر آشنا شوید

به عنوان یک مصرف کننده، ممکن است از قدرت، کشش و مقرون به صرفه بودن ورق پلی‌کربنات آگاه باشید. آنچه ممکن است از آن آگاه نباشید این است که این ورق‌ها می‌توانند در اشکال مختلفی تولید شوند که به طور خاص برای تحقق برنامه‌های گسترده و متنوع طراحی شوند. انعطاف‌پذیری پلی‌کربنات به حدی است که دارای تنوع بالایی در تولید است. مهم نیست که برای ورق‌های پلی‌کربنات به چه چیزی نیاز دارید، این محصول برای تمامی نیازها مناسب است. این ورق‌ها انعطاف‌پذیری بالایی دارند و می‌توان از آنها برای برآورده کردن نیازهای خاص مانند سقف متحرک استفاده کرد و در عین حالی که با دوام هستند، کارایی مناسبی نیز دارند.

پاک کردن ورق پلی‌کربنات

پلی‌کربنات در سال‌های اخیر به یک انتخاب فوق‌العاده محبوب برای چراغ‌های جلویی خودرو، تابلوها، پیاده‌روهای سرپوشیده و موارد دیگری که شفافیت مورد نظر است تبدیل شده است. دلیل خوبی برای استفاده از آن وجود دارد، مقاومت در برابر ضربه پلی‌کربنات، 250 برابر بیشتر از شیشه است و در عین حال مقاومت در برابر حرارت و استحکام کششی خوبی نیز دارد.

علاوه بر این، ورق پلی‌کربنات مورد استفاده در سقف‌های متحرک ما در برابر زردی، احتراق، شکستگی و هرگونه نقص دیگری که قابلیت انتقال نور آن را کاهش می‌دهد، دوام زیادی دارد. به عبارت ساده‌تر، شما حتی در سخت‌ترین محیط‌ها، مواد بهتری برای وضوح و دوام پیدا نمی‌کنید.

بنابراین، انتخاب نوع شفاف پلی‌کربنات به بهترین وجه می‌تواند با طیف گسترده‌ای از نیازهای شما هماهنگ باشد. برای کاربردهای مختلف می‌توان از نوع مات آن استفاده کرد و یا با استفاده از انواع رنگی آن می‌توان طرح‌های متنوعی را برای سقف در نظر گرفت. در عین حال انواعی از این ورق‌ها موجود هستند که دارای پوشش UV در هر دو طرف ورق هستند، این امر برای محیط‌هایی که هر دو طرف به طور مداوم در معرض نور خورشید قرار می‌گیرند، ضروری است.

این ورق‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند که برخی دارای سطحی مقاوم هستند که آنها را به یک انتخاب استثنایی برای سقف ماشین، استفاده در درب‌های پارکینگ یا هر نمونه دیگری تبدیل می‌کند. به خاطر مقاومت بالا، به سختی دچار شکستگی یا تغییر شکل می‌شوند. ما می‌توانیم انواع متنوعی را که به طور خاص با نیازهای تجاری یا مسکونی شما هماهنگ باشند را ارائه دهیم.

ورق پلی‌کربنات رنگی

قوی بودن به این معنی نیست که پلی‌کربنات نمی‌تواند زیبا باشد. اگر شما علاقه‌مند به استفاده از ورقه‌های پلی‌کربنات به عنوان بخشی از یک سقف متحرک یا دیواره‌های آن هستید، به انواع ورق‌های پلی‌کربنات رنگی ما نگاهی بیندازید تا مواردی را پیدا کنید که با محیط شما به عنوان مکمل عمل کند. رنگ‌های قابل توجه به همراه توانایی برش و شکل‌گیری پلی‌کربنات به شما کمک می‌کند تا بتوانید طرح‌های متنوعی را برای سقف خود در نظر بگیرید.

اگر به دنبال چیزی هستید که کمی مقاومت بیشتر داشته باشد، ورق‌هایی که برای محیط‌های صنعتی مناسب هستند را می‌توانید پیدا کنید. هر یک از این مدل‌های پیشنهادی پوشش‌های متحرک را می‌توان با ورق‌هایی با رنگ برنز، خاکستری روشن یا خاکستری تیره سفارش داد، به شما این امکان را می‌دهد تا ضمن تامین زیبایی محیط، امنیت تاسیسات خود را نیز تقویت کنید. به عنوان یک مزیت، این ورق‌های رنگ شده می‌توانند تا 70٪ انرژی خورشیدی را منعکس کنند، که می‌تواند نور ورودی به محیط را کاهش دهد و به خنک نگه‌داشتن مناطقی که توسط ورق پلی‌کربنات محافظت می‌شوند کمک کند حتی در گرم‌ترین روزها.

ورق پلی‌کربنات آینه‌ای

استفاده از ورق‌های آینه‌ای برای قسمت‌هایی از دیواره پوشش متحرک، باعث بزرگ‌تر دیده شدن محیط می‌شود. در صورتی که استفاده از آینه‌های شیشه‌ای خطراتی را به دنبال دارد و شیشه به راحتی شکسته می‌شود و امکان مجروح کردن افرادی که در نزدیکی آینه قرار دارند هم زیاد خواهد بود. به جای استفاده از آینه‌های شیشه‌ای، می‌توان از ورق‌های پلی‌کربنات استفاده کرد. این ورق‌ها مقاوم هستند و امکان شکستن آنها بسیار کم است. می‌توان از آنها حتی در قسمت‌های دیواره پوشش‌های متحرک نیز استفاده کرد.