حالت کاربری پوشش‌های متحرک استخر

حالت کاربری پوشش‌های متحرک استخر

برای پوشش‌های متحرک استخر شما دو گزینه خواهید داشت، محوطه تلسکوپی دستی و اتوماتیک برای استخرهای شنای فضای باز. گزینه‌های دستی ارزان‌تر هستند زیرا شما مجبور نیستید که مبلغی را در قبال خرید موتور و صورتحساب برق پرداخت کنید. همچنین کار با آنها ساده و کارآمد است.

پوشش‌های متحرک استخر تلسکوپی اتوماتیک با پیشران‌های موتوری عمل می‌کنند. بدین معنی که شما با کمک یک موتور آن را باز و بسته می‌کنید و باعث می‌شود که سیستم کمی پیچیده شود. آنها همچنین گران‌تر هستند زیرا این پوشش‌ها باید به موتورهایی مجهز شوند که از نیروی برق استفاده می‌کنند. بنابراین، شما باید در زمان تصمیم‌گیری در مورد پوشش متحرک استخر شنای تلسکوپی خود، بر اساس موارد زیر آنها را انتخاب کنید:

 1. 1.اندازه
 2. 2.نوع مصالح
 3. 3.طراحی سقف
 4. 4.حالت کاربری
 

چرا شما باید از پوشش‌های متحرک استخر برای استخرهای فضای باز استفاده کنید؟

دلایل زیادی وجود دارند که شما باید از محوطه‌های تلسکوپی برای استخرهای خود در فضای باز استفاده کنید. این پوشش‌ها مزایای زیادی به همراه دارند که باعث شده در این روزها صاحبان استخرهای زیادی از این سقف‌های متحرک استفاده کنند. تعدادی از مزایای این سقف‌ها عبارتند از:

 1. 1.بهبود ایمنی کودکان. این یک الزام قانونی در اکثر کشور‌ها است. این پوشش‌ها کودکان را از خطر سقوط در استخر محافظت خواهند کرد. با این پوشش‌ها فضای استخر از بقیه محیط جدا شده و خطری افراد را تهدید نخواهد کرد.
 2. 2.فصل استفاده طولانی و استفاده از استخر در تابستان و زمستان. هوای سرد و یا باد و باران، مانعی برای استفاده از استخر شنا نخواهند بود. اگر این پوشش‌های متحرک استخر مرتفع باشند، به راحتی می‎‌توان در هر فصلی از آن استفاده کرد.
 3. 3. 100% نگهداری رایگان، در برابر گرد و غبار، حشرات، باران اسیدی و یا رشد گیاهی. این سقف‌ها محیط استخر را از گرد و غبار و دیگر عوامل محافظت می‌کنند.
 4. 4.محافظت از استخر در برابر اشعه‌های مضر UV که مواد شیمیایی را تجزیه می‌کنند. نور خورشید باعث از بین رفتن کلر موجود در آب استخر شده و در صورت استفاده نکردن از پوشش، نیاز خواهید داشت در فواصل زمانی کوتاه به آب استخر کلر اضافه کنید.
 5. 5.حفظ حریم خصوصی، شما می‌توانید کسانی که از استخر شنا استفاده می‌کنند را کنترل کنید. در ساختمان‌ها به راحتی می‌توان استفاده افراد را در زمان‌های خاص محدود کرد.
 6. 6.حفظ دمای استخر. می‌توان در محوطه استخر از وسایل گرمایشی در روزهای سرد سال استفاده کرد.
 7. 7.محافظت در برابر برف، باد قوی و سرمای شدید. با نصب پوشش استخر، در هر شرایط آب و هوایی امکان استفاده از استخر خواهد بود.
 8. 8.بهبود زیبایی فضای باز شما. طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی را می‌توانید برای این پوشش‌های متحرک استخر در نظر بگیرید تا جلوه محیط را زیباتر کند.

مطمئنا، شما هیچ دلیلی ندارید که از پوشش‌های تلسکوپی برای استخرهای خود در فضای باز استفاده نکنید. با یک پوشش استخر، شما مطمئنا می‌توانید از اوقات فراغت خود در کنار خانواده در یک محیط امن لذت ببرید. پوشش‌های ما همچنین با یک مکانیزم قفل درب همراه می‌شوند. این از استخر شما در برابر هرگونه نفوذ محافظت می‌کند. این اساسا به شما یک آرامش ذهنی در تمام ادوار می‌دهد.

 

کجا می‌توانید پوشش‌های تلسکوپی را خریداری کنید؟

شرکت افراز یک فروشگاه یکپارچه برای رفع تمام نیازهای شما در خصوص پوشش‌های استخر و سقف‌های متحرک است. شما می‌توانید از طرح‌های استاندارد ما استفاده کنید یا فرم مورد نظر خود را سفارش دهید. فقط با تیم فنی ما تماس بگیرید و ما به شما کمک می‌کنیم محوطه مناسب را برای استخر شنای خود در فضای باز انتخاب کنید.

نتیجه

همان طور که می‌بینید، اساسی‌ترین جنبه‌های محوطه‌های استخر عبارتند از: طراحی، مواد، کاربری و طراحی سقف است. گزینه‌های زیادی وجود دارند که متناسب با کاربری مورد نظر بوده و در عین حال نیازهای خاص شما را برآورده کنند.