مزیت سقف استخر شنای پلی‌کربنات

مزیت سقف استخر شنای پلی‌کربنات
اگر برای استخر خود به سقف استخر شنا احتیاج دارید، می‌توانید سقف‌های استخر ما را بررسی کنید، این سقف‌ها از مواد اولیه مرغوب ساخته می‌شوند و دوام بالایی دارند. در صورتی که یک پناهگاه منحصربه‌فرد در حیاط خود در طول سال داشته باشید، چه احساسی خواهید داشت؟ شما می‌توانید بدون توجه به شرایط آب و هوایی، از استخر خود استفاده کنید.

استخرهای مدرن مجهز به روکش پلی‌کربنات هستند. آنها می‌توانند به شکل گنبدی، مستطیلی یا شیروانی باشند. به طور کلی، آنها در طرح‌ها، رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف طراحی و نصب می‌شوند. برای مشاوره در مورد انتخاب طرح مناسب برای استخر خود، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان با تجربه شما را راهنمایی کنند.

نصب سقف استخر شنا چه مزایایی داردالبته دلایل زیادی وجود دارند که نصب سقف استخر را به کاری مفید تبدیل کنند. این سقف‌ها مزایایی دارند که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

1. در طول سال، زمان طولانی‌تری قادر به استفاده از استخر شنا خواهید بود
چه زمستان باشد و چه تابستان، هر روز می‌توانید از استخر شنا استفاده کنید. یعنی سقف استخر شنا پلی‌کربنات محیطی ایجاد می‌کند که استفاده از استخر را آسان کرده و پوست شما هیچ آفتاب سوختگی را تجربه نخواهد کرد. در طول زمستان، محوطه به عنوان سدی عمل کرده و از ورود برف و بادهای سرد زمستان به داخل سقف استخر شنا جلوگیری می‌کند.
این سقف‌ها قطعا باعث می‌شوند محیط درون استخر شنا پایدار باشد. با سقف متحرک استخر، در طول سال از استخر به دفعات زیادی استفاده خواهید کرد. از آنجا که پلی‌کربنات یک ورق با دوام است، قطعا در طول سال‌های زیادی از استخر شنای شما محافظت خواهد کرد.

2. محیط پایدار ایجاد شده توسط سقف استخر برای سلامتی شما مفید است
می‌توانید ورزش هوازی خود را حتی در زمستان یا هوای سرد ادامه دهید. شرایط آب و هوایی بسیار سرد یا گرم می‌تواند برای سلامتی شما خطرناک باشد. چنین شرایط آب و هوایی همیشه با انواع مختلف بیماری‌ها همراه است. با نصب این سقف‌ها، محیط ایده‌آلی را برای ورزش خواهید داشت.
این سقف‌ها محیط پایداری را ایجاد خواهند کرد و به راحتی می‌توانید در این محیط انواع ورزش‌های مختلف را انجام دهید. این سقف‌ها محیط اطراف استخر را از فضای بیرون جدا می‌کنند و شرایط آب و هوایی بیرون تاثیری بر ورزش شما نخواهد داشت.

3. استخر شما از مزاحمان ایمن خواهد بود
سقف استخر با یک درب قفل‌دار طراحی می‌شود. خواه شما به سر کار رفته باشید و یا در خانه مشغول استراحت باشید، می‌توانید سقف استخر شنا را قفل کنید تا کسی بدون اجازه شما از استخر استفاده نکند. این باعث می‌شود کنترل افرادی که از استخر استفاده می‌کنند، آسان باشد. در واقع، این یک اقدام ایمنی است که باعث می‌شود تا امنیت استخر بالا رود.

4- جلوگیری از جریان‌های هوایی که باعث تبخیر آب استخر می‌شوند
در هوای گرم در اثر وزش باد، تبخیر آب استخر زیاد می‌شود. سقف استخر پلی‌کربنات جلوی همه این بادها را مسدود می‌کند، بنابراین باعث تبخیر آب نمی‌شود. با استفاده از این سقف‌ها، مقدار آبی که تبخیر می‌شود، به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. نکته خوب این است، آبی که در طول روز از استخر تبخیر می‌شود، در محیط باقی می‌ماند و از تبخیر بیش از حد آب جلوگیری می‌کند.

5- مقدار مواد شیمیایی مورد استفاده شما را کاهش می‌دهد، از این رو، باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود
این اشعه ماوراء بنفش است که کلر مورد استفاده برای تصفیه آب استخر را می‌سوزاند. سقف استخر پلی‌کربنات این پرتوهای UV را فیلتر می‌کند. بنابراین نیازی به استفاده از کلر در فواصل کوتاه نیست و این سقف‌ها هزینه‌های شما را پایین می‌آورند.

6. این سقف‌ها به عنوان یک اقدام امنیتی برای استخر شنا عمل می‌کنند
شما كاملا كنترل خواهید كرد كه چه كسی از استخر و سایر منابع آن استفاده كند. این باعث می‌شود شما بتوانید برای استخر امنیت ایجاد کنید. بیشتر این محوطه‌های استخر دارای دو مکانیسم قفل هستند، قفل خارجی و داخلی.

7. این پوشش‌ها باعث کاهش تعداد حوادث، در نتیجه مطالبات جبران خسارت می‌شوند
شما به عنوان صاحب استخر شنا مسئولیت آن را برعهده دارید و کنترل اشخاصی که از استخر استفاده می‌کنند باعث کاهش حوادث خواهد شد، از این رو نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر ضروری برای جبران خسارت نخواهید داشت. در صورتی که سقف استخر پلی‌کربنات را نصب کرده باشید، هیچ شخص یا حیوانی در آب نمی‌افتد. این شما را از پرداخت هزینه‌های غیرضروری نجات می‌دهد.

8. شما می‌توانید حریم خصوصی استخر شنا را کنترل کنید
می‌توانید ورق‌های پلی‌کربنات رنگی را انتخاب کنید که باعث کاهش میزان انتقال نور می‌شوند. این باعث می‌شود تا شما از چشم رهگذران یا همسایگان کنجکاو دور بمانید. بنابراین، شما در زمان استفاده از استخر شنا، آزادی کامل خواهید داشت.

9. این سقف‌ها اشعه ماوراء بنفش را کاهش می‌دهند
تابش اشعه ماوراء بنفش ممکن است باعث آفتاب سوختگی شود. سقف استخر شنا پلی‌کربنات از ورود 99٪  اشعه ماوراء بنفش جلوگیری می‌کند و شما از بیماری‌هایی که ممکن است در اثر قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش باشد، رنج نخواهید برد.

10. این پوشش‌ها هزینه‌های روزانه تمیز کردن و نگهداری را کاهش می‌دهند
لازم نیست هر بار که بخواهید از استخر خود استفاده کنید حشرات، برگ‌ها، چمن‌ها یا بقایای آنها را تمیز کنید. این سقف‌ها زحمت این کار را کم می‌کنند. با این پوشش‌ها، PH آب استخر شما در همه زمان‌ها پایدار خواهد بود.

11. سقف استخر باعث بهبود زیبایی استخر می‌شود
سقف استخر شنا باعث افزایش ظرافت و زیبایی ظاهر کلی استخر می‌شود. حتی می‌توانید سقف‌های استخر شنای سفارشی را انتخاب کنید که دارای فناوری پیشرفته هستند.

12. این سقف‌ها استفاده از استخر را راحت می‌کنند
زمانی که تصمیم به استفاده از استخر داشته باشید، نیازی نیست تا قبل از استفاده، محوطه و استخر را تمیز کنید و در فواصل زمانی کوتاه به آب استخر کلر بزنید. این سقف‌ها استفاده از استخر را راحت می‌کنند و هر زمانی که مایل به استفاده از این محیط باشید، می‌توانید از استخر استفاده کنید. لازم نیست نگران امنیت استخر خود باشید و این قطعا علاوه بر این که به شما آرامش می‌بخشد، باعث راحتی شما هم خواهد شد.