10 مزیت برتر سیستم های سقف جمع شونده

10 مزیت برتر سیستم های سقف جمع شونده

سیستم‌های سقف جمع شونده یک روش عالی برای به حداکثر رساندن استفاده از فضای خارج از منزل، در هر شرایط جوی یا آب و هوایی را فراهم می‌کنند. یک سیستم سقف جمع شونده باعث محافظت از مناطق خارج از منازل می‌شود و به صاحبان خانه، رستوران یا هر شغل دیگری اجازه می‌دهد تمام سال را بدون نگرانی از وضعیت هوا از فضای بیرون استفاده کنند. سقف متحرک شرکت افراز می‌تواند به صورت سفارشی ساخته شده و از یک سیستم استاندارد استفاده کند، تا کاملا منطبق بر فضای بیرونی یک خانه یا فضای تجاری باشد.

این شرکت اطمینان می‌دهد که کلیه سیستم‌های سقف قابل جمع شدن در فضای باز با استفاده از مواد اولیه مقاوم ساخته شده‌اند و در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی تا زمستان‌های یخ‌زده و طوفان‌های سخت، دوام کافی را خواهند داشت. این سقف‌های متحرک در انواع رنگ و طرح‌های سفارشی قابل ساخت هستند و با هر نوع دکوراسیون می‌توان آنها را هماهنگ کرد. این سیستم‌های متحرک قابل نصب در فضای باز همچنین چندین مزیت کاربردی را به خانه یا محل تجاری شما اضافه می‌کنند.

مزایای سقف جمع شونده

این سقف‌ها مزایای متنوعی را ارائه می‌دهند که در زیر به آنها اشاره شده است.

 ایجاد سایه متنوع

بهترین راه‌حل ایجاد سایه در فضای باز، سیستم‌های سقف جمع شونده هستند و به شما اجازه می‌دهند تا سقف کاملا باز شده تا محیط زیر آن کاملا سایه شود، یا کاملا جمع شده تا سرگرمی و فعالیت‌های خود را در زیر یک آسمان تابستانی انجام دهید. سقف را نیز می‌توان تا حدی باز کرد تا مقدار مناسبی از نور خورشید در طول فصول مختلف سال فراهم شود.

محافظت کامل در برابر باران

سقف کاملا باز شده نیز 100٪ ضد آب است. سیستم‌های سقف‌های جمع شونده افراز دارای سیستم زهکشی برای تخلیه آب هستند که به کاربر امکان می‌دهد حتی در سنگین‌ترین بارندگی‌ها از فضای بیرون از خانه لذت ببرد.

مزایای عالی عایق‌کاری در فضای باز و بیرون از منزل

نصب سقف در فضای باز عایق‌بندی عالی در برابر گرما و سرما به خانه اضافه می‌کند. علاوه بر ایجاد یک فضای مناسب در دمای مطلوب در طول سال، یک سیستم سقف جمع شونده نیز به صاحبان خانه کمک می‌کند تا در هزینه‌های گرمایشی و سرمایشی خانه صرفه‌جویی کنند، که این نیز به نفع محیط زیست خواهد بود.

به راحتی با فضای باز ترکیب می‌شود

سیستم‌های سقف جمع شونده افراز نیز می‌توانند در ترکیب با دیگرمبلمان فضای باز در طیف وسیعی از طرح‌ها برای کنترل کامل گرما، تابش خیره کننده نور خورشید، باران و باد مورد استفاده قرار بگیرند.

سیستم‌های روشنایی برای گذراندن وقت در شب

یک سیستم روشنایی داخلی در یک سقف جمع شده می‌تواند هر فضای بیرون از خانه را به مکانی مناسب برای سرگرمی‌های شبانه تبدیل کند. ما در افراز می‌توانیم یک سیستم روشنایی LED را نصب کنیم که نه تنها کاربردی است بلکه فضایی گرم و دوستانه‌ای را نیز ایجاد می‌کند.

بهره بردن از سیستم‌های تولید مه برای کنترل گرمای تابستان

برای آب و هوای گرم تابستان که می‌تواند به طرز فجیعی داغ باشد، می‌توان سقف‌های متحرک منحصربه‌فرد شرکت افراز را نصب کرد و حتی در گرم‌ترین روز‌ها، از خانواده و مهمانان در فضایی با دمای مناسب پذیرایی کرد.

دوام بالای سقف‌های جمع شونده

تمام سقف‌های جمع شونده قابل نصب در فضای باز، از مواد صنعتی با کیفیت بالا از جمله آلومینیوم روکش‌شده، استیل ضد زنگ و ورق‌های پلی‌کربنات مقاوم ساخته شده‌اند. این سقف‌ها دوام بالایی دارند و به اندازه کافی مقاوم هستند که در برابر شرایط سخت آب و هوایی مقاومت کنند.

از خراب شدن وسایل در فضای باز و بیرون از منزل محافظت می‌کند

استفاده از سیستم سقف متحرک نصب شده در فضای باز تضمین می‌کند که تمام مبلمان موجود در فضای باز در برابر خراب شدن محافظت می‌شوند. این سقف‌ها در صورت نصب در کنار خانه و نزدیک پنجره‌ها، از تابش مستقیم نور خورشید از طریق پنجره‌ها به داخل خانه جلوگیری می‌کنند و مشکلات گرم شدن محیط داخل را کم خواهند کرد.

گسترش فضای سر پوشیده در خانه

ایجاد یک فضای راحت و کنترل شده در بیرون از منزل با استفاده از سقف جمع شونده، باعث می‌شود تا مناطق سر پوشیده در خانه گسترش پیدا کنند. با داشتن طیف گسترد‌ه‌ای از رنگ‌ها و سبک‌های موجود، می‌توان سقف را با طرح تزئینات محیط هماهنگ کرد.

قابلیت نصب موتور الکتریکی

سیستم‌های سقف جمع شونده را می‌توان به یک سیستم پیشرفته حرکتی مجهز کرد که فقط با کلیک یک دکمه قابل باز و جمع شدن باشند. سیستم‌های کنترل حرکت با کیفیت بالا طراحی شده‌اند. برای افزودن راحتی، سنسور‌های باد و رطوبت به صورت اتوماتیک می‌توانند سقف را باز و جمع کنند.