5 مزیت برتر داشتن سقف استخر متحرک

5 مزیت برتر داشتن سقف استخر متحرک
داشتن سقف استخر متحرک فواید زیادی دارد که یکی از آنها اضافه کردن یک لایه اضافی از حریم خصوصی به خانه شما است. اخیرا تقاضا برای حفظ حریم خصوصی در داخل استخر خانه‌های مسکونی و اطراف آنها، به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این امر باعث شده که بسیاری از صاحبان خانه‌ها، سقف‌های استخر جدیدی نصب کنند که توسط شرکت‌های حرفه‌ای و متخصص مانند افراز طراحی و اجرا شده است. با وجود آب و هوای گرم، سقف استخر دقیقا همان چیزی است که شما باید برای لذت بردن از استخر خانوادگی خود نصب کنید.

سقف استخر متحرک چیست؟

سقف‌های استخر متحرک ساختاری دارند که برای احاطه استخر شما طراحی شده‌اند. می‌توان آن را با انواع مختلفی از مواد ساخت، اما مدرن‌ترین پوشش استخر عموما از جنس آلومینیوم و پلی‌کربنات است. بسته به نوع سقف مورد نظر، آنها می‌توانند استخر روباز شما را به یک استخر سرپوشیده در هر مکانی تبدیل کنند و به شما این امکان را می‌دهند تا در تمام طول سال، در یک فضای دنج از استخر خود لذت ببرید.

چرا باید از سقف استخر متحرک استفاده کنیم؟

اگر مطمئن نیستید که چرا باید یک سقف استخر نصب کنید، پس ما به چند مورد از مزایایی که این سقف‌ها می‌توانند برای صاحبان خانه ارائه دهند، می‌پردازیم.

1. حریم خصوصی

سقف استخر یک سد اضافی برای حفظ حریم خصوصی بوده و به شما امکان می‌دهد بدون هیچ گونه نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی، در استخر با دوستان و خانواده خود از شنا کردن لذت ببرید.

2. محافظت

به عنوان صاحب خانه، می‌خواهید از استخر و ایمنی فضای آن اطمینان حاصل کنید، به خصوص اگر بچه‌ها یا حیوانات خانگی دارید، می‌توانید با نصب این سقف‌های استخر، خطرات ناشی از حوادث را در داخل یا اطراف استخر خود به حداقل برسانید. با سقف استخر، کنترل دسترسی افراد به استخر را می‌توانید داشته باشید و زمانی که شما حضور دارید، اجازه ورود آنها را بدهید.

3. دور نگه داشتن خاک و گرد و غبار

سقف استخر، استخر شما را از مواردی مانند ریزش خاک، برگ، شاخه‌ها، کثیف کردن پرندگان و غیره محافظت می‌کند. سقف استخر متحرک به ساده‌تر کردن استفاده از استخر کمک می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا زمان کمتری را برای تمیز کردن نیاز داشته باشید و زمان بیشتری را برای شنا اختصاص دهید.

4. محافظت از شما در برابر اشعه ماوراء بنفش

سقف استخر می‌تواند اشعه ماوراء بنفش نور خورشید را فیلتر کند و در صورتی که در یک روز آفتابی از استخر استفاده کنید، نور خورشید باعث ایجاد آفتاب سوختگی نخواهد شد. این باعث می‌شود زمان شنا در استخر دلپذیر شود، به خصوص اگر پوست حساسی دارید.

5. باعث بالا رفتن محبوبیت ملک خواهد شد

داشتن سقف استخر ارزش ملک شما را افزایش می‌دهد. داشتن سقف استخر می‌تواند محبوبیت خانه شما را افزایش داده و آن را برای خریداران مطلوب‌تر کند. همچنین در بعضی موارد، وجود سقف بر روی استخر موجب بالا رفتن امنیت خواهد شد و مشتریانی که کودک دارند، تمایل بیشتری برای خرید خواهند داشت.

افراز ارائه دهنده انواع پوشش متحرک

اگر در مورد انتخاب و نصب سقف استخر برای خانه خود به راهنمایی نیاز دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. ما در طراحی و ساخت کلیه سقف‌های استخر تخصص داریم و مشاوران باتجربه، شما را در انتخاب مناسب‌ترین محصول راهنمایی خواهند کرد. تمامی محصولات از مواد اولیه مرغوب ساخته شده‌اند و افراد متخصص، این سقف‌ها را به بهترین نحو نصب می‌کنند.
هر محیط طرح متفاوتی دارد و می‌توانید سقف استخر متحرک را متناسب با محیط طراحی کنید. می‌توان پایه‌ها و یا ورق‌های پلی‌کربنات را از رنگ‌های متفاوت انتخاب کرد. این سقف‌ها را می‌توانید با انتخاب طرح مناسب، طوری طراحی کنید که کاملا با محیط اطراف هماهنگ باشند.