ورق پلی كربنات

پوشش مناسب سازه پوششهای افراز از ورق پلی كربنات تخت و دو جداره است.
این ورق ها به دلیل سبك بودن و همچنین استحكام و انعطاف پذیری مناسب قطعا بهترین انتخاب برای پوششهای متحرك استخرها، رستوران ها، نورگیرها و تراس است.
سطح خارجی این ورق ها مجهز به لایه مقاوم و محافظ UV است كه اشعه مضر ماورای بنفش را منعكس می كند واز پوست و همچنین آب استخر به خوبی محافظت می كند.

ورق پلی كربنات تخت ( Flat-Pc Sheet ):

این ورق ها محصولاتی منحصر بفرد با ضریب ایمنی فوق العاده در مقابل اصابت های فیزیكی و كالایی ایده آل برای مصارف جایگزین شیشه هستند. این ورق ها به علت استحكام و شفافیت فوق العاده به آهن شفاف معروف شده اند.
مقاومت ضربه ایی بسیار بالا تا حدود ٢٥٠برابر شیشه و تقریباً نشكن قابلیت استفاده، انعطاف پذیری، نصب آسان، عایق حرارتی، الكتریكی و صوتی فوق العاده و وزن كم ( تقریباً نصف شیشه، هم ضخامت و هم ابعاد خود ) و قابلیت بازیافت آسان از مزایای بسیار مهم این ورق ها است. پوششهای افراز از این ورق ها در ضخامتهای ٤ ، ٦ ، ٨ میلی متر و در ابعاد ٣٠٥٠ × ٢٠٥٠ میلی متر بسته به نوع پوشش درخواستی مشتری طراحی و استفاده می كند.
ورق های دو جداره و چند جداره پلی كربنات

(Hallow-Pc Sheet):
این ورق ها در ابعاد ٢١٠٠ × ٦٠٠٠میلی متر و از ضخامت ٦ تا ٣٢ میلی متر و دو جداره تا پنج جداره تولید می گردد. مقاومت ضربه ایی این ورق ها ٨٠ برابر شیشه هم ضخامت خود می باشد و وزن ورق هایHallow حدود یك دوازدهم با همان ضخامت شیشه می باشد.
این ورق ها در برابر انقباض و انبساط مقاومت بالایی دارند و در برابر شرایط محیطی با رطوبت بالای ٨٠ درصدبسیار مقاوم هستند وتغییر حجم نمی دهند. ضخامت متداول قابل استفاده در پوششهای متحرك افراز ٨ و ١٠ میلی متر است. همچنین این ورق ها در رنگ های متنوع و با توجه به انتخاب مشتری قابل نصب خواهد بود.